28 липня 2020, 11:01

Скандал з Wirecard: подано позов до суду Німеччини

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Міжнародна аудиторська компанія EY подала позов до суду Німеччини на групу інвесторів Wirecard за те, що вони, нібито, не визнали помилку бухгалтерського обліку в розмірі 1,9 млрд євро.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "GRI та SASB хочуть удосконалити звітність зі сталого розвитку".

Про це повідомляє ПАБУ.

Так, цей крок відбувся після червневого рейду до штаб-квартири німецької платіжної групи фінансового регулятора BaFin, який звинувачує Wirecard у фінансових маніпуляціях на ринку.

Водночас EY виступала постійним аудитором платіжної групи Wirecard. Після скандалу було проведено спеціальне розслідування KPMG. Воно розпочалося після того, як звинувачення в шахрайстві були опубліковані у Financial Times. EY ситуацію поки не коментує.

Як зазначається, німецька фінансова компанія Wirecard AG опинилася в центрі великого скандалу після того, як аудитори не змогли підтвердити наявність на її рахунках 1,9 млрд євро. Цих грошей "з високим ступенем ймовірності не існує", йдеться в повідомленні ради директорів компанії. Цього самого дня наглядова рада Wirecard звільнила члена ради директорів Яна Маршалека (Jan Marsalek).

Крім цього, відкликано попередні фінансові звіти за 2019 р. і за I квартал 2020 р. Аудитором Wirecard AG була міжнародна аудиторська фірма EY.

Актуально:

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати