14 січня 2020, 11:57

Британська платіжна система Clear Junction запрацює в Україні

Прес-служба НБУ

Національний банк України ухвалив рішення про узгодження умов та порядку діяльності в Україні міжнародної платіжної системи Clear Junction. Відповідне рішення ухвалене 13 січня 2020 р. комітетом з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем НБУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Що змінилося у використанні бізнес-рахунків ФОП. Роз'яснення НБУ"

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Так, платіжною організацією міжнародної платіжної системи Clear Junction є компанія Clear Junction Limited, що зареєстрована у Великобританії та має статус авторизованої установи електронних грошей.

Міжнародна платіжна система Clear Junction стала тринадцятою зареєстрованою в Україні міжнародною платіжною системою, платіжною організацією якої є нерезидент.

Як зазначається, вихід нової платіжної системи на ринок України сприятиме розвитку платіжного ринку в Україні, підвищенню рівня якості фінансових послуг, а також розширить можливості для отримання послуг з переказу коштів як для українців, що знаходяться за кордоном, так і для іноземців, що здійснюють транскордонні перекази коштів в Україну.

Нагадаємо, НБУ заборонив ФОПам витрачати кошти з підприємницьких рахунків на власні потреби.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати