29 вересня 2023, 16:45

Асоціація правників України запускає нові розділи «Робота» та «Освіта» на своєму вебсайті

Вікторія Краснова
Вікторія Краснова виконавча директорка Асоціації правників України

Сьогодні ми маємо честь поговорити з Вікторією Красновою, виконавчою директоркою Асоціації правників України (АПУ), найбільшої громадської організації, що об'єднує понад 7 тисяч правників в Україні. АПУ робить важливий крок у розвитку юридичної галузі, запускаючи нові розділи на своєму вебсайті — «Робота» та «Освіта». Поспілкуймось і дізнаємось більше про ці нововведення.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


krasnova— Які основні цілі та переваги нового розділу «Робота»?

— Ми хотіли спростити процес пошуку роботи для українських юристів, а також допомогти юридичним фірмам та організаціям знаходити талановитих кандидатів. Це допомагає підтримувати та розвивати нашу професійну спільноту.

У планах — долучення міжнародних партнерів до наповнення розділу стажуваннями й вакансіями. Запрошуємо всіх кандидатів, хто в пошуках роботи, розміщувати свої резюме.

— Як користувачі можуть долучитися до цього розділу та публікувати свої резюме або вакансії?

— Користувачам потрібно лише зареєструватися на нашому сайті. Після реєстрації вони отримують доступ до персонального кабінету, де можуть легко публікувати свої резюме або вакансії. Цей процес є максимально зручним та ефективним.

— Що може сказати АПУ про розділ «Освіта» і те, як він сприяє підвищенню професійного рівня українських правників?

— Ми надаємо доступ до актуальних знань, розширюємо професійні навички та підвищуємо кваліфікацію. Розділ дає можливість правникам займатися самоосвітою в будь-який зручний для них час та будь-якому місці, використовуючи різноманітні відеолекції, кейси, завдання та тести. Ці інструменти роблять навчання більш доступним і гнучким.

— Чи можуть нечлени АПУ користуватися цими перевагами? Чи вони передбачені лише для членів АПУ?

— Обидва розділи — «Робота» та «Освіта» — відкриті для всіх користувачів, які мають інтерес до юридичної галузі, незалежно від членства в АПУ. Ми хочемо робити наші ресурси максимально доступними й корисними для всіх правників та осіб, які цікавляться юридичною сферою.

— Які інші активності були впроваджені АПУ з метою підтримки українських адвокатів та правників, особливо в умовах конфлікту в Україні?

— З початком повномасштабної війни російської федерації проти України АПУ розпочала низку ініціатив, спрямованих на підтримку українських адвокатів, які постраждали від конфлікту. Ми спільно з UK Law Society реалізували програму надання житла та візової підтримки українським юристам, які мали бажання поїхати до Великої Британії.

Крім цього, АПУ організувала низку тренінгів та інших заходів, спрямованих на підтримку адаптації українських юристів, як-от заняття з англійської мови, роз'яснення щодо кваліфікаційних іспитів в інших країнах.

— Як можуть зацікавлені особи долучитися до нових розділів «Робота» та «Освіта» на вашому сайті?

— Дуже просто — достатньо зареєструватися на нашому сайті. Ми завжди відкриті до співпраці та чекаємо на нових користувачів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати