13 жовтня 2022, 15:41

Зеленський доручив Уряду розглянути питання скасування безвізового режиму із білоруссю

Президент Володимир Зеленський відповів на електронну петицію про скасування безвізового режиму з білоруссю. Петиція отримала необхідних 25 тис. голосів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Плануємо запропонувати для всіх країн єдину модель законодавчого механізму позбавлення права власності рф, — Руслан Стефанчук"

Глава держави зазначив, що тримає на контролі заходи, спрямовані на посилення режиму здійснення контролю за перетином громадянами білорусі кордону з Україною.

Кордон України з білоруссю закритий на в’їзд для громадян білорусі та інших
іноземців відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 лютого
2022 року № 188-р «Про тимчасове закриття деяких пунктів пропуску через
державний кордон і пункти контролю».

Таким чином, усі пункти пропуску на кордоні із Білоруссю зачинені, окрім одного на Волині, що працює в обмеженому режимі, де здійснюється оформлення громадян України, які повертаються на територію нашої країни.

Президент доручив Кабінету Міністрів України розглянути порушене в електронній петиції питання відповідно до компетенції, а також продовжити відповідну роботу з урахуванням розвитку ситуації, реалізації заходів із захисту національних інтересів нашої держави та її громадян.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати