13 січня 2021, 18:42

Збільшено посадові оклади працівників УЦОЯО, – рішення Уряду

Прес-служба МОН

Сьогодні, 13 січня, на засіданні Кабінету Міністрів України ухвалено постанову щодо внесення змін до постанови КМУ від 18 листопада 2015 року № 985 "Про упорядкування умов оплати праці працівників Українського центру оцінювання якості освіти та регіональних центрів оцінювання якості освіти".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Безкоштовне харчування в закладах освіти дітей загиблих захисників: набув чинності закон".

Про це повідомляє прес-служба МОН.

Згідно з документом місячні посадові оклади працівників Українського центру оцінювання якості освіти порівняно з минулим роком збільшаться в 1,2 раза, в регіональних центрах – в 1,5 раза. Найменування посад відповідатимуть нормам законодавства.

"Зміни до постанови Уряду розроблено за ініціативою МОН з метою поліпшення умов оплати праці, що стимулюватиме досягнення високих результатів праці, підвищену відповідальність працівників та зниження корупційних ризиків під час реалізації завдань співробітниками УЦОЯО, які організовують проведення зовнішнього незалежного оцінювання", – зауважив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Якщо станом на 1 вересня 2020 року місячний посадовий оклад спеціаліста 1 категорії УЦОЯО становив 9 605 грн, то з 1 січня 2021 року становитиме 11 526 грн. У вересні минулого року місячний посадовий оклад методиста регіонального центру оцінювання якості освіти складав 5 388 грн, то з початку нового року – 8 082 грн.

При цьому слід зазначити, що розміри посадових окладів працівників Українського центру оцінювання якості освіти та регіональних центрів оцінювання якості освіти, які сьогодні схвалені Урядом, будуть змінені в установленому порядку, як це передбачено у пункті 5 постанови КМУ від 18 листопада 2015 року № 985.

"Неодноразово звертався до Міністерства фінансів з пропозицією погодити проєкт рішення щодо збільшення заробітної плати. Вдалося дійти принципової згоди щодо підвищення посадових окладів працівникам УЦОЯО та регіональних центрів", – зазначив Сергій Шкарлет.

Постанова набуває чинності з дня її опублікування та застосовується з 1 січня 2021 року.

Нагадаємо, тривалість навчального заняття під час дистанційного формату лишається незмінною.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати