15 червня 2020, 13:01

Заяви про отримання ліцензій на пальне тимчасово слід направляти у бумажному вигляді

Вісник ДФСУ

Велику кількість заяв про отримання/переоформлення ліцензій, внесення чергового платежу за ліцензії на право виробництва, оптової, роздрібної торгівлі пальним та зберігання пального, що надходять в електронному вигляді до ДПС та Головних управлінь ДПС у областях та м. Києві, наразі не можливо опрацювати відповідно до вимог Закону України від 19 грудня 1995 р. №481/95-BP "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів". 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як змінилось примусове стягнення боргу?".

Так, приймання зазначених заяв у електронному вигляді буде здійснюватися після внесення відповідних змін до Закону щодо електронного ліцензування.

"ДПС приносить вибачення за незручності та просить направляти такі заяви на паперових носіях до відповідного органу ліцензування.

Крім цього, нагадуємо, що у разі відсутності звернення суб’єкта господарювання до органу ліцензування щодо внесення чергового платежу за ліцензію на дату спливу терміну попередньої сплати, таку ліцензію буде призупинено відповідно до вимог Закону", - вказали у ДПС України.

За інформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати