Прийнято за основу проєкт Закону щодо особливостей складення протоколу про адмінпорушення за затягування відповіді на звернення або запит народного депутата України.
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "Приватний детектив в законі: Рада підтримала узаконення діяльності "приватників""
Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.
Законопроєкт № 3503 спрощує процедуру фіксації адміністративних правопорушень в умовах, коли особа, яка складає такий документ, територіально віддалена від особи, яка притягується до відповідальності.
Проєктом Закону пропонується доповнити главу 19 розділу IV КУпАП новою статтею 256-1, якою встановлюються особливості складення протоколу про адмінправопорушення щодо недодержання встановлених законом строків (термінів) надання відповіді на звернення або запит народного депутата України.
Що конкретно пропонується?
За новою ст. 256-1 КУпАП протоколи про правопорушення складаються та підписуються без участі особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. Права і обов'язки такої особи, передбачені статтею 268 КУпАП, зазначаються в протоколі, який надсилається вказаній особі за її місцем роботи, служби.
Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, має право впродовж 3 (трьох) робочих днів з моменту отримання протоколу про адміністративне правопорушення подати пояснення і зауваження щодо змісту протоколу, які додаються до протоколу.
Проєктом пропонується внести зміни до частини другої статті 254 КУпАП (складення протоколу про адміністративне правопорушення) та до частини другої статті 256 КУпАП (зміст протоколу про адміністративне правопорушення).
Нагадаємо, Рада посилила відповідальність за нетверезе водіння.