26 серпня 2022, 17:45

Запровадження нових правил авторозподілу судових справ відтерміновано до 1 грудня 2022 року

Пресслужба ДСА України

Запровадження нових правил авторозподілу судових справ відтерміновано до 1 грудня 2022 року. Таке рішення прийняв Голова Верховного Суду Всеволод Князєв.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В ОАСК оскаржують розпорядження Уряду щодо переліку пунктів пропуску для ввезення імпортних авто в Україну"

Про це повідомляє пресслужба ДСА України.

У рішенні від 24.08.2022 року №403/0/149-22 "Про відтермінування набрання чинності змінами до Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (в частині визначення особливостей автоматизованого розподілу судових справ)" зазначається, що відповідно до підпункту 6 пункту 56 розділу XII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про судоустрій і статус суддів", з метою забезпечення належної діяльності судів під час воєнного стану установити:

- набрання чинності змінами до Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційнотелекомунікаційної системи (в частині визначення особливостей автоматизованого розподілу судових справ), унесеними рішеннями Вищої ради правосуддя від 25 січня 2022 року № 83/0/15 та від 22 лютого 2022 року № 166/0/15-2, відтерміновуеться до 1 грудня 2022 року.

Раніше у Державній судовій адміністрації України зазначали, що рекомендували судам розпочати авторозподіл судових справ за новими правилами з 1 квітня2022 року. Відповідні рекомендації було доведено до судів листом ДСА України. Вказані рекомендації залишаються чинними і саме ними слід керуватися після закінчення строку відтермінування нових правил авторозподілу судових справ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати