01 травня 2020, 13:10

Законопроект "Про медіа" направлено на повторне перше читання

Інформаційне управління Апарату ВРУ

30 квітня 2020 р. відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРУ ухвалила розгляд "банківського" законопроекту за особливою процедурою".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Так, члени Комітету розглянули законопроекти "Про перегляд висновку Комітету до проекту "Закону про медіа" (№2693) і проекту Закону "Про медіа в Україні" (№2693-1)", а також "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо навчання державною мовою в закладах освіти" (№2362).

Як зазначається, Голова Комітету Олександр Ткаченко запропонував переглянути, затвердити новий висновок Комітету та направити законопроект на повторне перше читання, щоб не відмовлятися від проекту й обговорити усі пропозиції, які отримали. За словами пана Ткаченка, це дозволить синхронізувати зміни у регуляції онлайн медіа з європейськими колегами, які зараз приступають до розробки таких законопроектів.

У результаті народні депутати підтримали ініціативу щодо винесення законопроектів "Про перегляд висновку Комітету до проекту Закону "Про медіа" (№2693) і проекту Закону "Про медіа в Україні" (№2693-1)" на повторне перше читання.

Проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо навчання державною мовою в закладах освіти" (№2362) було вирішено направити на доопрацювання авторам, зважаючи на отриману експертизу Міністерства освіти і науки України.

Нагадаємо, прийнято за основу закон щодо погашення заборгованості на ринку електроенергії.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати