30 листопада 2022, 16:12

За змову на будівництві каналізації в селі на Вінниччині АМКУ призначив 9 млн грн штрафу

Пресслужба АМКУ

Тимчасова адміністративна колегія Антимонопольного комітету України встановила змову на закупівлях з будівництва каналізації в смт Стрижавка Вінницької області.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «За змову на закупівлі ремонту та прибирання вулиць Полтави дві компанії оштрафовано на 52 млн грн»

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

До спотворення результатів закупівель призвели узгоджені дії товариства з обмеженою відповідальністю «ПОДІЛЬСЬКИЙ БУДМОНТАЖ» і товариства з обмеженою відповідальністю «СПЕЦБУДСТРОЙМОНТАЖ».

Торги щодо зазначеного лота з очікуваною вартістю 30 672 638,00 грн проводилися у 2020 році. Замовником була Стрижавська селищна рада.  

Переможцем процедури було визнано ТОВ «СПЕЦБУДСТРОЙМОНТАЖ». Водночас АМКУ встановив, що ця компанія узгодила дії з іншим учасником тендеру - ТОВ «ПОДІЛЬСЬКИЙ БУДМОНТАЖ».  Через що конкуренцію між ними було усунуто. 

Проаналізувавши низку доказів у справі, ТАК АМКУ визнала дії ТОВ «ПОДІЛЬСЬКИЙ БУДМОНТАЖ» і ТОВ «СПЕЦБУДСТРОЙМОНТАЖ» порушенням Закону України «Про захист економічної конкуренції». За це на компанії накладено штрафи на загальну суму 9 177 435 грн.

Згідно з Законом України «Про публічні закупівлі», якщо суб’єкт господарювання протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», це є підставою для відхилення його тендерної пропозиції замовниками. 

Зі Зведеними відомостями щодо спотворення результатів торгів можна ознайомитися тут (постійно оновлюється).  

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати