29 листопада 2022, 16:12

За змову на закупівлі ремонту та прибирання вулиць Полтави дві компанії оштрафовано на 52 млн грн

Пресслужба АМКУ

Антимонопольний комітет України встановив, що ПП «Будгарант-7» і ПП «Харківспецбудмеханізація-7» вдалися до антиконкурентних узгоджених дій під час публічних закупівель й таким чином порушили пункт 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "АМКУ надав МОЗ рекомендації з приводу обмеження постачання та реалізації ліків в Україні"

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

Мова йде про три процедури закупівель, що стосувалися капітального ремонту вулиць Чураївни та Гетьмана у Полтаві, а також закупівлі послуг з утримання в належному санітарно-технічному стані об’єктів благоустрою, зелених насаджень та утримання мережі вулиць та доріг цього ж обласного центру.  

Замовником закупівель було Управління житлово-комунального господарства Виконавчого комітету Полтавської міської ради. Загальна очікувана вартість трьох лотів складала 218 042 713,60 грн.

Проаналізувавши низку доказів наявності змови, Антимонопольний комітет України встановив, що вказані суб’єкти господарювання погоджували між собою умови участі у торгах, як наслідок конкуренцію між ними було усунуто. За змову на ПП «Будгарант-7» і ПП «Харківспецбудмеханізація-7» накладено штрафи загальною сумою 52 065 418 грн.

Окрім штрафу, згідно з Законом України «Про публічні закупівлі», якщо суб’єкт господарювання протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», замовники мають відхиляти його тендерну пропозицію.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати