15 липня 2021, 17:17

За І півріччя 2021 року АРМА згенерувало майже 40 млн грн доходів від управління активами

Пресслужба АРМА

З початку цього року управління арештованим майном та арештованими коштами принесло 37,8 млн грн доходу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "АРМА не зможе продавати конфісковане майно без рішення суду: прийнято Закон"

Про це повідомляє пресслужба АРМА.

Більшу частину отриманих доходів – 19,2 млн грн – склали чисті надходження до Державного бюджету від комерційної діяльності управителів активами, яких АРМА обрало на відкритих конкурсах. Для порівняння, це у 4,5 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Ще 18, 6 млн грн нараховано у якості відсотків на депозитні кошти АРМА у державному банку. За підсумками першого півріччя загальний розмір депозитного портфелю Агентства сягнув понад 614 млн грн.

Керівник АРМА Віталій Сигидин зазначив, що відсоткова ставка для депозитних коштів Агентства є вищою, аніж у більшості комерційних банків. «Це дозволяє АРМА ефективно зберігати економічну вартість активів у грошовій формі, що вигідно і їх власникам, які отримують кошти після скасування арештів, і державі, адже в разі конфіскації тіло депозиту разом з відсотками буде перераховане до бюджету», – зауважив очільник відомства.

Загалом протягом 2020-го – 6 місяців 2021 року на депозит АРМА нараховано відсотків на суму близько 72 млн грн.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати