02 вересня 2020, 16:36

З України запустять прямі рейси до Ісландії та Сінгапура

Урядовий портал

Сьогодні, 2 вересня, Уряд ухвалив розпорядження "Про підписання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Сінгапур про повітряне сполучення" та "Про підписання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Ісландії про повітряне сполучення".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Затверджено принципи стратегічного реформування банків державного сектору".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Як зазначається, розпорядження розроблені для виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для укладення вищезазначених угод між Україною та Республікою Сінгапур та між Україною та Ісландією.

"Незважаючи на кризу авіаційної галузі у всьому світі, пов’язану з пандемією COVID-19, ми продовжуємо роботу з розширення переліку країн, з якими співпрацюємо в авіаперевезеннях. Ми готуємось до укладення двох міжурядових угод про повітряне сполучення з Сінгапуром та Ісландією. Сьогодні відповідними розпорядженнями Уряд схвалив проекти цих угод та уповноважив голову Державної авіаційної служби підписати їх від української сторони", - прокоментував прийняте рішення Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Угоди визначатимуть порядок регулювання міжнародних польотів під час експлуатації договірних ліній між Україною та Сінгапуром та між Україною та Ісландією, порядок призначення авіапідприємств, встановлюватимуть умови, відповідно до яких авіапідприємствам надаватимуться та скасовуватимуться дозволи на виконання регулярних польотів, передбачатимуть взаємне визнання посвідчень членів екіпажу, міститимуть положення стосовно авіаційної безпеки тощо.

Зокрема, Угода про повітряне сполучення між Україною та Ісландією також встановлюватиме механізм інспектування авіапідприємств з метою оцінки їх відповідності стандартам Міжнародної організації цивільної авіації. Вона не передбачає жодних обмежень щодо частоти, пунктів відправлення/прибуття на територіях обох країн для здійснення регулярного повітряного сполучення, а також кількості авіапідприємств, які можуть бути призначені для здійснення таких перевезень.

Нагадаємо, Кабмін підтримав законопроекти, які приводять положення законодавства України у відповідність до практики ЄСПЛ.

https://www.kmu.gov.ua/news/uryad-pidtrimav-vidkrittya-regulyarnogo-povitryanogo-spoluchennya-iz-singapurom-ta-islandiyeyu-vladislav-kriklij
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати