Міністерство соціальної політики України підтримує створення не лише притулків для постраждалих, кризових кімнат, денних центрів соціально-психологічної допомоги, а й мобільних бригад. Про це повідомила пресслужба Мінсоцполітики.
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "Хто є податковими агентами при справлянні туристичного збору: пояснення".
Завдання таких груп – протидія та запобігання домашньому насильству у всіх його проявах; інформування потерпілих від насильства про їхні права та соціальні послуги, якими вони можуть скористатися; проведення профілактичної роботи з кривдниками та превентивної роботи.
Так, за сприяння міністерства та підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, в державі діє 106 мобільних бригад у 22 областях України. Низка автомобілів мобільних бригад по всій Україні також обладнана для людей з інвалідністю.
У Мінсоцполітики вказали, що понад 300 000 людей отримали підтримку від мобільних бригад соціально-психологічної допомоги з початку їх роботи у 2022 році. 27% із них – це постраждалі від гендерно зумовленого насильства.