03 лютого 2023, 12:34

Японія виділила 170 мільйонів доларів на відновлення України

Пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України

Уряд Японії виділив 170 мільйонів доларів США на відновлення України. Кошти буде спрямовано на реалізацію проєктів екстреного відновлення, зокрема відбудову критичної інфраструктури, повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ЄС запустить програму гуманітарного розмінування на 25 млн євро для України".

"Беззаперечним пріоритетом на цьому етапі відбудови є відновлення критичної інфраструктури, необхідної для забезпечення базових потреб громадян. Це необхідний крок для повернення українців до своїх будинків та підтримки економічного розвитку в регіонах. Підтримка наших партнерів є вкрай цінною та потрібною. Дякую нашим японським партнерам за допомогу в реалізації проєктів відновлення. Розраховуємо, що після перемоги зможемо швидко перейти до реалізації довгострокових інвестиційних проєктів", – зазначив міністр Олександр Кубраков.

Так, допомога передбачатиме надання японськими партнерами товарів та послуг, необхідних для відновлення. Фіналізовано це рішення про підтримку буде укладенням грантової угоди з Японським агентством міжнародного співробітництва (JICA).

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати