02 лютого 2023, 17:50

ЄС запустить програму гуманітарного розмінування на 25 млн євро для України

Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України

2 лютого в Києві відбулася зустріч прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Високого представника Європейського Союзу, віцепрезидента Європейської комісії Жозепа Борреля. Очільник українського Уряду подякував за всебічну допомогу ЄС та закликав і надалі посилювати санкційний тиск на росію, повідомив Департамент комунікацій Секретаріату КМУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Шмигаль: Очікуємо на продовження безмитної торгівлі з ЄС до кінця 2024 року".

"Ми закликаємо наших європейських партнерів уже найближчим часом запровадити 10-й пакет санкцій проти росії та включити туди обмеження проти ядерної галузі рф і державної компанії "росатом". Це буде правильне рішення в ситуації, коли російські війська перетворили Запорізьку АЕС на військову базу та загрожують безпеці всієї Європи", – сказав Шмигаль.

Крім того, Денис Шмигаль та Жозеп Боррель обговорили нову програму з розмінування для України.

"ЄС запустить програму гуманітарного розмінування на 25 млн євро. Це важливий компонент нашого відновлення, який дозволить повертати нормальне життя у деокуповані від російських терористів громади", – заявив прем'єр.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати