24 березня 2020, 11:29

Які документи треба подати для одержання сертифікату про форс-мажорні обставини

ТПП України

Який пакет документів необхідно подати для одержання сертифіката про форс-мажорні обставини? Чи може заявник самостійно його підготувати? Підготувати потрібні документи нескладно, враховуючи, що заявник як ніхто краще знає про свої зобов’язання.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Найпоширеніші звернення до ТПП України у зв’язку з форс-мажором".

Про це повідомляє ТПП України.

Так, уся загальна інформація розміщена на сайті ТПП України у розділі "Послуги - Засвідчення форс-мажорних обставин". Тут є форми заяв та зразки їх заповнення, а також тарифи, рахунок та акти (за посиланням). Крім цього, враховуючи складну ситуацію, в якій опинилися більшість підприємців на території України у зв’язку карантином, введеним КМУ, та запровадженням обмежуючих заходів у відповідних сферах, ТПП спрощено процедуру подання заяви. 

"Більшість звернень, які ми одержуємо, пов’язані з неможливістю виконання договірних зобов’язань. Якщо ваш випадок тотожний, то в такому разі вам знадобиться мінімальний пакет документів", - вказали у ТПП. Пакет документів наступний:

  • відповідна форма заяви, підписана керівником підприємства;
  • копія договору;
  • копія наказу (розпорядження) у зв’язку з необхідністю припинення діяльності на підставі відповідних нормативно-правових актів;
  • повідомлення (сповіщення іншої сторони). 

Надсилати документи слід в електронному варіанті на е-mail: ucci@ucci.org.ua.

Читайте також: "ТПП радить застосувати переговорну процедуру врегулювання відносин між сторонами".

При цьому заявник має право звертатися до ТПП за засвідченням форс-мажорних обставин у разі вже порушеного строку виконання зобов’язання у зв’язку з введеним карантином.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати