09 грудня 2020, 14:45

Як ФОП отримати допомогу на дітей: роз'яснення Мінсоцполітики

Прес-служба Мінсоцполітики

Уряд відновив виплату допомоги на дітей фізичним особам‒підприємцям І та ІІ груп віком до 10 років на період з 01.11.2020 по 31.12.2020.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Україна отримає 640 млн євро від ЄІБ на реалізацію пріоритетних проєктів у галузі інфраструктури".

Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

Зазначається, що особи, які отримували виплату допомоги у травні-серпні 2020 року, таку допомогу будуть отримувати і надалі.

Для фізичних осіб-підприємців, які не звертались за даною виплатою, необхідно звернутись до управлінь соціального захисту населення за місцем проживання до 15 грудня 2020 року, з пакетом документів у паперовій формі:

- копіями свідоцтв про народження дітей віком до 10 років;

- довідкою з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7);

- копією документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства);

- копією рішення районної, районної у м. м. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради, сільської, селищної, міської ради об'єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

Або заповнити електронну заяву за посиланням з фотокопіями відповідних документів.

Нагадаємо, в Україні підготували Концепцію держполітики протидії катуванням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати