07 травня 2020, 14:42

ВС відклав розгляд справи щодо звільнення Романа Труби з посади директора ДБР

Прес-служба Верховного Суду

Сьогодні, 7 травня 2020 р., Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду провів перше судове засідання з розгляду справи за позовом Романа Труби до Президента України Володимира Зеленського, третя особа - Державне бюро розслідувань, у якому позивач просив визнати протиправним та нечинним Указ Президента України від 27 грудня 2019 р. №960/2019 про звільнення його (позивача) з посади директора Державного бюро розслідувань.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "КЦС ВС вказав на умови видачі обмежувального припису: новела ЦПК".

Про це повідомляє прес-служба Верховного Суду.

Так, під час засідання, у якому взяв участь представник третьої особи, суддя-доповідач повідомив, що до суду надійшло клопотання позивача про відкладення розгляду справи через карантин, і що про неможливість узяти участь у засіданні повідомили також з Офісу Президента України. Представник ДБР не заперечував проти відкладення розгляду справи.

Суд ухвалив рішення задовольнити клопотання сторін у справі і відкласти її розгляд. Наступне судове засідання призначене на 10:00 4 червня 2020 р. При цьому провадження у цій справі відкрито 10 лютого 2020 р.

З рішеннями у справі №9901/36/20 (адміністративне провадження №П/9901/36/20) можна ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень за посиланням.

Нагадаємо, ВС розглянув справу про зобов'язання виконати розпорядження про виплату страхового відшкодування.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати