21 травня 2020, 13:30

ВРУ рекомендують зобов’язати бізнес підвищити соцстрахування працівників

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує Верховної Ради прийняти за основу законопроект щодо перших кроків дерегуляції бізнесу шляхом страхування цивільної відповідальності.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Комітет рекомендував Раді ухвалити за основу законопроект щодо захисту місцевих бюджетів".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Зазначається, що члени Комітету розглянули проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо перших кроків дерегуляції бізнесу шляхом страхування цивільної відповідальності" №3361.

Народний депутат Ольга Бєлькова представляючи законопроект зазначила, що його метою є підвищення рівня соціального захисту населення у разі отримання шкоди життю та здоров’ю в результаті аварій та пожеж. У проекті пропонується скасувати планові перевірки щодо дотримання правил пожежної і техногенної безпеки у разі наявності полісу страхування. Суб’єкти господарювання зможуть укладати страхові поліси на випадок пожеж, що дозволить скасувати державні перевірки пожежної безпеки щонайменше на строк дії договору, максимум - на 6-10 років.

Так, за результатами обговорення члени Комітету прийняти рішення рекомендувати парламенту прийняти законопроект №3361 за основу.

Також парламентарії рекомендували прийняти за основу та в цілому з урахуванням техніко-юридичних правок проект Закону "Про внесення змін до Митного кодексу України у зв’язку із реформою прокуратури та змінами у системі судоустрою України" №3194.

Нагадаємо, Комітет ВРУ підтримав законопроект для впровадження електронного квитка.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати