02 вересня 2020, 11:57

ВРУ прийняла за основу законопроект щодо звільнення від сплати судового збору

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону 3424 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо звільнення від сплати судового збору у зв'язку з оскарженням постанов у справах про адміністративні правопорушення".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада прийняла за основу законопроект щодо посилення відповідальності за спалення лісу".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Як зазначається, законопроект спрямований на усунення окремих правових колізій Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо звільнення осіб від сплати судового збору у випадку оскарження постанов у справах про адміністративні правопорушення.

Зокрема, законопроектом вносяться зміни до частини четвертої статті 288 Кодексу України про адміністративні правопорушення", що замінюють застарілу дефініцію "державне мито" на "судовий збір".

Крім того, вносяться зміни до частини другої статті 3 Закону України "Про судовий збір" шляхом доповнення її пунктом 18, що передбачає звільнення від сплати судового збору за подання скарги або позову щодо оскарження постанови у справі про адміністративне правопорушення.

Нагадаємо, ВРУ прийняла за основу законопроект про звільнення від туристичного збору ВПО.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати