28 січня 2021, 13:22

ВРУ підтримала законопроект про парламентську службу

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада прийняла за основу проект Закону 4530 "Про парламентську службу".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада ухвалила постанову щодо соцзахисту населення через підвищення тарифів".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Законопроектом пропонується визначити особливості правового регулювання парламентської служби та правового статусу парламентських службовців.

Зокрема, пропонується визначити поняття "парламентська служба - це служба особливого характеру, яка полягає у професійній діяльності парламентських службовців, пов’язаній з правовим, науково-експертним, дослідницько-аналітичним, документальним, організаційним, інформаційним, фінансовим, матеріально-технічним та іншим забезпеченням діяльності Верховної Ради України як єдиного органу законодавчої влади в Україні та її органів, народних депутатів України та депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України".

Законопроект складається із десяти розділів, у яких визначаються загальні засади діяльності парламентської служби, складові системи її управління, особливості вступу на парламентську службу, службової кар’єри та дисциплінарної відповідальності парламентських державних службовців, питання фінансового забезпечення діяльності парламентської служби, особливості парламентської патронатної служби та службової діяльності парламентських працівників, які виконують функції з обслуговування тощо.

Нагадаємо, прийнято закон щодо порядку обчислення скликань місцевих рад.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати