28 січня 2021, 12:34

Рада ухвалила постанову щодо соцзахисту населення через підвищення тарифів

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада прийняла Постанову 4650 "Про заходи, спрямовані на соціальний захист населення, у зв’язку з підвищенням цін (тарифів) на житлово-комунальні послуги".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Прийнято закон щодо порядку обчислення скликань місцевих рад".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Постановою, зважаючи на економічну ситуацію в Україні, що виникла внаслідок поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), Кабінету Міністрів України доручено:

- невідкладно внести зміни стосовно збільшення соціальних нормативів розрахунку субсидій на використання газу, електричної енергії, теплової енергії, інших послуг, а також забезпечити спрощення доступу пенсіонерів, осіб з інвалідністю, безробітних до системи субсидій, передбачивши забезпечення введення змінених норм розрахунку субсидій з 1 жовтня 2020 року, до таких постанов:

• від 21 жовтня 1995р. №848 "Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива";

• від 27 липня 1998р. №1156 "Про новий розмір витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива у разі надання житлової субсидії";

• від 6 серпня 2014р. №409 "Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування";

- у місячний строк:

• подати Верховній Раді України пропозиції щодо внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2021 рік" в частині збільшення видатків за бюджетною програмою "Виплата пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у грошовій формі" (код 2501230);

• вивчити питання та подати пропозиції щодо внесення змін до законодавства з метою завершення опалювального сезону 2020-2021 рр. на основі системи надання житлово-комунальних послуг населенню, що діяла до 1 січня 2021 року.

Також постановою передбачено встановлення пільг на електричну енергію населенню, яке проживає в 30-кілометровій зоні атомних електростанцій, дитячим будинкам сімейного типу.

Нагадаємо, Рада підтримала прискорену реєстрацію COVID-вакцин.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати