02 вересня 2021, 12:48

Впроваджено новий алгоритм черговості розгляду заявок в е-системі будівництва

Пресслужба Мінцифри

Мінцифра запустила новий алгоритм черговості розгляду заявок в е-системі будівництва. Пріоритет заявки тепер визначатиметься автоматично. Це унеможливить суттєві прострочення термінів надання послуг у сфері будівництва. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як відкриті дані допомагають боротися з нелегальним вирубуванням лісів та підвищують прозорість ринку деревини"

Про це повідомляє пресслужба Мінцифри.

Раніше українці мали проблеми з недотриманням термінів надання держпослуг у сфері будівництва. Система дозволяла самостійно визначати пріоритетність у розгляді заявок. Це призводило до затримок у відповідях та створювало корупційні ризики. 

Цифровізація допоможе зробити послугу швидшою, прозорішою й комфортнішою. Оновлення системи визначатиме пріоритет заявки та дозволить працівникам ДАБІ протягом наступних кількох тижнів надати відповіді за заявками, де є значне прострочення термінів. Новий підхід до формування черговості розгляду заявок стосуватиметься надання послуг щодо всіх трьох класів об’єктів будівництва — СС1, СС2 та СС3. 

Зміни впроваджені у взаємодії з СБУ та новоствореною Державною інспекцією архітектури та містобудування, яка візьме на себе функції ДАБІ.

Єдина державна електронна система у сфері будівництва розроблена Міністерством розвитку громад і територій у співпраці з Міністерством цифрової трансформації за підтримки проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати