11 грудня 2020, 13:30

Віталій Кличко: Київ продовжить пільги для столичного бізнесу

Прес-служба КМДА

Міська влада продовжить пільги для столичного бізнесу, що запровадила в березні, на початку карантину. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу, повідомляє прес-служба КМДА.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Для киян, які сплачують послуги ЖКГ до кінця місяця, дійсна знижка у 10%, - Кличко"

«Сьогодні наше завдання – рятувати здоров’я і життя людей. А також – допомагати бізнесу, вберегти економіку міста від стрімкого падіння. Хочу повідомити, що міська влада і наступного року продовжить підтримувати столичних підприємців. Я ініціював збереження преференцій для малого та середнього бізнесу, що Київ запровадив у березні, та запровадження деяких інших пільг», – повідомив Віталій Кличко.

Так, за його словами, до розгляду депутатів Київради підготовлені проекти рішень, що передбачають як продовження пільг, що місто вже надало, так і встановлення їх для інших категорій підприємців.

«Це дозволить їм зберегти робочі місця. І головне – свій бізнес», – підкреслив мер столиці.

Проекти рішень зокрема передбачають:

  • на період карантину, коли бізнес фактично не працює, сплата за договорами розміщення засобів пересувної та сезонної торгівлі – незалежно від розміру плати, визначеної у договорах оренди – становитиме 1 гривню;
  • також запропоновано і надалі зменшену вартість оренди комунального майна – на 50%;
  • для ресторанного бізнесу, пересувної та сезонної торгівлі на 50% зменшується пайова участь в утриманні об’єктів благоустрою.

Перелік пільг, що пропонує місто, не потребує внесення змін до існуючих договорів.

«Ми розуміємо, що Київ недоотримає частину доходів. Але ми маємо зберегти і підтримати столичний бізнес. Люди повинні працювати і заробляти», – наголосив Віталій Кличко.

Нагадаємо, у Києві створять Академію гостинності для охочих показати столицю туристам.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати