07 квітня 2020, 15:02

Виконання судових рішень не входить у пріоритети Уряду, - заступник АПВУ

АПВУ

Представники Асоціації приватних виконавців ознайомилися з програмою Уряду і висловили занепокоєння, що "Правова держава" не входить до першочергових пріоритетів Кабінету Міністрів України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "АПВУ: Мін’юст знову зробив крок до звуження прав приватних виконавців".

Про це в відео-коментарі на своїй сторінці Facebook зазначив заступник Асоціації приватних виконавців України Олександр Сивокозов, повідомили в АПВУ.

"У п'ятницю новий Уряд затвердив план дій. На жаль, розділ "Правова держава" на останньому місці. І в цьому розділі, за який відповідальний Мін'юст, нічого нового: знову йдеться про арбітражі, третейські суди, медіацію ... Але ні слова про те, як держава буде виконувати судові рішення", - заявив пан Сивокозов.

За його словами, для виведення економіки України зі стану самоізоляції, пріоритетом нового Уряду Дениса Шмигаля має стати, зокрема, виконання судових рішень.

"Станом на 2019 р. не було виконано судових рішень на 900 млрд грн. Це 90% річного бюджету країни, це - 22,5% ВВП, - розповів Олександр Сивокозов. - Зараз, як і ми всі, економіка знаходиться в повній самоізоляції. Якщо ми хочемо її звідти дістати, то, напевно, потрібно подумати і сказати, що одним із головних пріоритетів уряду повинна стати правова держава, в якій виконуються судові рішення. І тоді нам, скоріш за все, не доведеться кожні півроку домовлятися з МВФ про нові кредити".

Нагадаємо, лише 2,7% боргів повертаються законним власникам в Україні.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати