14 лютого 2020, 15:24

Відомі варіанти інтерфейсу електронного паспорта

Віце-прем'єр-міністр - Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров представив варіанти інтерфейсу електронного паспорта.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРП підтримала ініціативу ведення трудових книжок в е-формі".

(для перегляду натисніть на зображення)

86185446_1947211552089366_549532591552724992_n

Так, можливість отримати в мобільний додаток цифровий документ матимуть змогу власники закордонного паспорта та ID-картки, зазначив він на своїй сторінці у Facebook.

"За допомогою паспорта в смартфоні у нас з вами буде можливість пересуватися країною на потягах та літаках, ідентифікувати особистість у державних установах, отримувати посилки (і ще багато життєвих ситуацій).

Як і на водійських посвідченнях, діятиме QR-код для перевірки дійсності документа ... ми довго обговорювали дизайн паспорта. Що потрібно виносити на лицьову сторону, що сховати в розгорнуте відображення за натиском (там буде схована вся-вся інформація: строк дійсності, стать, громадянство та інше).

Нам здається, що найголовніші дані паспорта: фото, ПІБ, номер документа. Все інше можна сховати. Тому, на відміну від водійських посвідчень, ми збільшили фото (вбили ідею його збільшення за натиском)", - зазначив він.

Нагадаємо, ДПС запустила пілотний проєкт "Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати