03 червня 2020, 11:56

Відновлено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД

БПД

З 9 червня 2020 р. відновлено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги. Це передбачено наказом Міністерства юстиції України від 01.06.2020 р. №1818/5.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Судовий Форум ААУ. Висновки та прогнози".

Так, конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, розпочався 20 січня 2020 р. Зареєструвалися 1009 адвокатів, документи яких відповідають встановленим вимогам. Взяли участь у проходженні дистанційного курсу "Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги" 916 адвокатів.

Як зазначається, перший етап конкурсу пройшов без персональної участі адвокатів. Конкурсні комісії розглянули документи адвокатів та оцінили за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосування до них дисциплінарних стягнень, а також результати проходження дистанційного курсу "Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги".

З 17 березня у зв’язку з встановленням карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, було призупинено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

konkurs-advokativ-2020

Другий етап конкурсу триватиме з 9 по 12 червня і передбачає індивідуальні співбесіди адвокатів з конкурсною комісією. Адвокати оцінюватимуться за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельності, емоційної врівноваженості, вміння представити приклади надання правової допомоги.

При цьому до 23 червня має бути підписаний протокол про результати конкурсу, до 25 червня - направлений до Координаційного центру з надання правової допомоги. До 2 липня дані про відібраних за результатами конкурсу адвокатів будуть внесені до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. Результати конкурсу будуть оприлюднені до 3 липня 2020 р.

Нагадаємо, Мін'юст забезпечить БПД, якщо боржник немає можливості звернутися до адвоката.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати