20 травня 2019, 11:11

Відбулася інавгурація новообраного Президента України

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Сьогодні, 20.05.2019 р, відбулося урочисте засідання ВРУ, присвячене складенню присяги Українському народові новообраним Президентом України Володимиром Зеленським.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Читайте також: "Дебати на посаду Президента АПУ: коротко про головне".

Так, Голова ВРУ Андрій Парубій зазначив, що, відповідно до ст. 104 Конституції України, новообраний Президент України вступає на пост з моменту складання присяги Українському народові на урочистому засіданні Верховної Ради України.

У свою чергу новообраний Президент України Володимир Зеленський зазначив, що розпускає Верховну Раду України. Крім цього, Президент наголосив на основних завданнях на посаді, серед яких мир на Донбасі, а також повернення полонених і втрачених українських територій.

Також Президент закликав ВРУ ухвалити закон про скасування депутатської недоторконаності, Виборчий кодекс, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення, передбачивши відкриті списки, а також звільнити з посад голову СБУ, Генерального прокурора України і Міністра оборони України. Строк - 2 місяці.

Нагадаємо, Секретар РНБО подав у відставку.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати