28 січня 2022, 12:51

Верховний Суд підтримав рішення АМКУ щодо недобросовісної реклами Ідея Банку

Пресслужба АМКУ

27 січня 2022 року, Верховний Суд остаточно підтвердив законність рішення Антимонопольного комітету України щодо накладення штрафу на АТ «Ідея Банк» за недобросовісну конкуренцію, залишив без змін рішення двох попередніх судових інстанцій.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "АМКУ почав дослідження продажу «Кримського титану» російській компанії"

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

Під час розгляду справи АМКУ встановив, що банк поширював на вивісках та друкованих листівках у своїх відділеннях,  у пресі, на рекламних бордах, сітілайтах, банерах вздовж ескалаторів Київського метрополітену (зокрема, м. «Лук’янівська»), в Інтернет, зокрема, соціальних мережах таку інформацію:

  •  «Ідеальна 30» ЩОДНЯ ІДЕАЛЬНИЙ КРЕДИТ ПІД ПОВНИЙ 0%» у період з  01.08.2019 по 31.10.19;
  • «Чорна п’ятниця ЦІНИ НАВПІЛ -50% РОЗПРОДАЖ КРЕДИТІВ» у період з 15.11.2019 – 09.02.2020.

 Комітетом встановлено, що банк не видавав кредити «під повний 0%», відтак вищезазначена інформація вводила споживачів в оману. Крім того, банк не зазначав всі умови надання кредиту поряд із вищезазначеними твердженнями, хоча це є обов’язковим відповідно до законодавства.

За порушення статті 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» Комітет наклав на АТ «Ідея Банк» штраф на загальну суму 4088066 грн.

АТ «Ідея Банк» оскаржив рішення АМКУ у суді. Водночас під час судового розгляду сплатив накладений штраф до державного бюджету. Таким чином, рішення Комітету є виконаним.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати