20 січня 2022, 17:15

АМКУ почав дослідження продажу «Кримського титану» російській компанії

Пресслужба АМКУ

30 грудня 2021 року на офіційному сайті Group DF та низкою вітчизняних засобів масової інформації було поширено новину про продаж всіх активів приватного акціонерного товариства  «Ukrainian Chemical Products» (м. Київ) (раніше - «Кримський Титан») російській компанії «Общество с ограниченной ответственностью «РУССКИЙ ТИТАН» (м. Петрозаводськ, Республіка Карелія).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Річні контракти "Нафтогазу". АМКУ відкрив справу за ознаками зловживання монополією"

Водночас будь-яких заяв щодо придбання цих активів (набуття над ними контролю) від російської компанії «Общество с ограниченной ответственностью «РУССКИЙ ТИТАН» чи інших суб’єктів господарювання до АМКУ не надходило, повідомляє пресслужба АМКУ.

Згідно зі статтею 7 Закону України «Про Антимонопольний комітет України» та статтею 4 Закону України «Про захист економічної конкуренції», АМКУ здійснює державний контроль за додержанням законодавства про захист економічної конкуренції, зокрема, в частині контролю за концентраціями та узгодженими діями суб’єктів господарювання, у тому числі - і шляхом перевірки інформації зі ЗМІ.

Згідно з частиною першою статті 24 Закону України «Про захист економічної конкуренції», концентрація, що потребує дозволу Комітету, забороняється до надання дозволу на її здійснення.

Враховуючи наведене,  Комітет за власною ініціативою розпочав дослідження за фактом набуття контролю над активами приватного акціонерного товариства «Ukrainian Chemical Products». Зокрема, встановлюється чи є набуття активів концентрацією, чи потребувала така концентрація дозволу АМКУ та чи є такі дії порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

У разі встановлення фактів порушення, на нового власника активів приватного акціонерного товариства  «Ukrainian Chemical Products» чекатиме відповідальність у вигляді штрафних санкцій (до 5% доходу (виручки) за рік, що передуватиме накладенню штрафу).

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати