16 січня 2021, 12:25

ВАКС продовжив обов’язки ексзаступнику міністра економіки та ексдиректору ДП "Безпека"

Прес-служба ВАКС

15 січня слідчий суддя Вищого антикорупційного суду задовольнила клопотання прокурора та продовжила на 2 місяці строк дії процесуальних обов’язків колишньому заступнику міністра економіки та ексдиректору Державного підприємства "Український центр "Безпека".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВАКС розглянув 3 заяви щодо відводу слідчого судді у справі ОАСК".

Про це повідомляє прес-служба ВАКС.

Підозрювані зобов’язані: прибувати на першу вимогу до слідчого, який здійснює досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні, прокурора, слідчого судді, суду; повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи. Ексдиректора ДП "Безпека" також зобов’язали залишити на зберіганні слідчого свій паспорт для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України та в’їзд в Україну, а ексзаступник міністра економіки має здати на зберігання слідчому свій паспорт для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України та в’їзд в Україну.

Нагадаємо, вказані особи, за версією слідства, домовилися сприяти участі іноземної компанії Gray Fox Logistics (США) у виконанні державного оборонного замовлення у частині виготовлення та постачання в Україну напівавтоматизованої лінії з виробництва корпусу з ведучим пояском снаряду калібрів 152/155 мм з комплексом ЗІП. При цьому підозрювані цілком усвідомлювали, що можливості виконати замовлення іноземна організація немає. Таким чином, зірвано реалізацію узгоджених етапів виконання держоборонного замовлення та створено передумови неповного та несвоєчасного забезпечення Збройних сил України боєприпасами критичної номенклатури.

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо, ВАКС задовольнив клопотання адвоката ексгендиректора аеропорту "Бориспіль" щодо скасування арешту майна.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати