18 квітня 2024, 12:34

В YouControl Academy з’явився безплатний онлайн-курс з пошуку інформації з відкритих джерел “OSINT. Робота з реєстрами”

YouControl

Курс стане корисним не тільки для юристів і спеціалістів з бізнес-розвідки, а й для журналістів-розслідувачів і представників медіа. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Під час навчання ви дізнаєтеся:

  • які саме відкриті реєстри та системи містять потрібні дані (наприклад, починаючи від перевірки бізнес-партнера, його майна до наявності щодо нього санкцій, судових справ, чи податкового боргу);
  • як шукати та аналізувати дані про фізичних, юридичних осіб і ФОПів, а також нерухоме майно та інші обʼєкти;
  • як користуватися іноземними реєстрами;
  • особливості пошуку інформації про акціонерні товариства рф.

Онлайн-уроки підготували 5 українських фахівців: юристки Валентина Штельмах і Марина Токарська, журналіст і медіатренер Максим Опанасенко та аналітикині Антоніна Волкотруб і Аліна Стрижак.

Для проходження курсу варто зареєструватись. Користувач системи може власноруч обирати кількість і послідовність проходження занять. Після проходження повного навчання можна отримати сертифікат. Для цього потрібно набрати 80% правильних відповідей на фінальному тестуванні курсу.  

Розпочати навчання

Довідка:

OSINT (Open-Source Intelligence) це процес збору, аналізу та використання інформації з відкритих джерел для досягнення різних цілей.

Навчальний центр YouControl Academy впроваджує бізнес курси онлайн, в яких зареєструвалися понад 2700 учасників. Ми розробили 12 курсів з можливістю вибрати мову навчання (українську та англійську), в яких зібрано понад 160 уроків та тестів. 

Академія створена і постійно вдосконалюється експертною командою YouControl у співпраці з міжнародними фахівцями, розвиває методики комплаєнсу і бізнес-розвідки та допомагає професійному росту спеціалістів у цих сферах. Автори Академії — це фахівці з комплаєнсу, фінансового моніторингу, кібербезпеки, OSINT та AML з більш як 20 країн: України, Великобританії, Сингапуру, Нідерландів, Франції та ін. Акцент робимо на практичних навичках і реальних життєвих кейсах, якими фахівці діляться з аудиторією.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати