Міністерство у справах ветеранів України запустило веб-сторінку з деперсоналізованою інформацією про кількість ветеранів війни. Вона розроблена передусім для державних, приватних та міжнародних організацій, місцевих громад, які працюють в інтересах ветеранів війни та їхніх родин. Мета проєкту – надати оперативні дані для розрахунків обсягів залучення до проєктів.
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "В ООН підтвердили заборону росією доступу до українських військовополонених"
"Кількість тих, хто захищав Україну зі зброєю в руках, сьогодні сягає сотень тисяч, – пояснила заступниця міністра у справах ветеранів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Тетяна Калита. – На жаль, ця цифра збільшується з кожним роком. Це не статистика, це – реальні люди, за кожним з яких стоїть своя героїчна (а часто й трагічна) історія боротьби за Незалежність. Саме тому тема ветеранів війни болюче зачіпає багатьох як в Україні, так і за її межами. На сайті викладено деперсоналізовані дані про ветеранів війни станом на 1 січня 2022 року задля того, щоб ті, хто мають можливість, – допомогли; хто має зауваження – надали пропозиції для роботи; ті, хто комунікують, – проінформували інших".
Наразі викладена на сторінці інформація є тестовою – дані в тестовому режимі проходять процес уточнення та верифікації.
На сторінці зібрані аналітичні дані про ветеранів війни за даними Єдиного державного реєстру ветеранів війни (ЄДРВВ) з урахуванням регіонального розподілу в форматі карти України. Також користувачі можуть знайти інформацію про різні категорії та підкатегорії ветеранів війни – учасників бойових дій у різні історичні періоди, членів їхніхсімей (як дорослих, так і дітей), Захисників і Захисниць, які втратили здоров’я внаслідок участі у бойових діях. Також окремо є фільтр за ознакою статі.
Ознайомитися з сайтом можна за посиланням.