Міністерство цифрової трансформації України разом з громадською спілкою "Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA)" та компанією Hacken досліджуватимуть ринок віртуальних активів в Україні. Для цього сторони підписали відповідний Меморандум.
![]() |
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "Уряд зробив перший крок до електронної реєстрації місця проживання, - Мінцифри".
Про це повідомляє прес-служба Мінцифри.
Дослідження ринку віртуальних активів в Україні сприятиме:
- аналізу динаміки функціонування сфери віртуальних активів та окремих аспектів обігу криптовалют;
- загальному огляду галузі, зокрема, кількості компаній-емітентів токенів в Україні;
виявленню та формуванню необхідних умов для якісного розвитку сфери віртуальних активів;
-залученню зовнішніх інвестицій й впровадженню новітніх технологій в Україні.
"Структурний аналіз сфери віртуальних активів в Україні першочергово необхідний, щоб зрозуміти, що відбувається на місцевому ринку. Виявлення сильних сторін цієї галузі сприятиме формуванню власної довгострокової моделі залучення зарубіжного капіталу та розширить можливості адаптації вітчизняної економіки до світового інвестиційного процесу", - зазначив Олександр Борняков, заступник Міністра з питань розвитку IT.
Виконавчий директор компанії "Hacken" Дмитро Будорін розповів, що Україна на сьогодні є світовим лідером з використання крипто валют: "Завдяки спільному дослідженню ми зможемо ґрунтовніше зрозуміти переваги та больові точки галузі. Це закладе надійний фундамент для розвитку ринку віртуальних активів в Україні та допоможе сформувати ефективну модель залучення інвестицій в українські блокчейн-стартапи. Нам потрібен прорив. Радію появі інноваторських ідей та великим досягненням Міністерства цифрової трансформації, що змінюють країну вже сьогодні. Підписання Меморандуму є одним із важливих кроків у реалізації подібних ініціатив".
Нагадаємо, в Україні ініціювали впровадження системи моніторингу кіберінцидентів.