24 травня 2021, 13:10

В Єдиній державній е-системі у сфері будівництва доступні нові онлайн-послуги

Пресслужба Мінрегіон

Ще більше нових державних послуг у сфері будівництва тепер можна отримати через портал Дія. Вони стосуються як приватних і багатоквартирних житлових будинків, так і будівель промислової забудови.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Затверджено новий перелік суб’єктів нормування у будівництві"

Про це повідомляє пресслужба Мінрегіону.

Відтак, у режимі онлайн відтепер можна отримати будівельний паспорт забудови земельної ділянки, зареєструвати декларацію про готовність до експлуатації об’єкта, що належить до об’єктів з незначними наслідками СС1, отримати дозвіл на виконання будівельних робіт та сертифікат про прийняття в експлуатацію об’єктів для класу наслідків СС2, СС3 в електронній формі, а також подати заяви щодо скасування документів про початок підготовчих та будівельних робіт.

«Збільшення кількості адмінпослуг у Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва – ще один крок назустріч реформі будівельного сектору. Ми націлені на повну автоматизацію процесів будівництва. Це мінімізує людське втручання в більшість процесів, а значить прибирає корупційні ризики», – зазначив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

В особистому кабінеті на порталі Дія можна відслідковувати статус заяви. Сповіщення про видачу документів або ж відмову в їх отриманні буде надіслано на електронну адресу замовника, а також з’явиться в електронному особистому кабінеті та Реєстрі будівельної діяльності.

Нагадаємо, Єдина електронна система у сфері будівництва – це загальнонаціональна інформаційна система, що покликана впорядкувати процес будівництва в Україні та зробити його прозорим і вільним від корупції. Наразі це: 

  • 10 електронних послуг для замовників через портал Дія.
  • Більше 100 тисяч об’єктів будівництва зареєстрованих в Реєстрі будівельної діяльності.
  • Понад 500 тисяч відвідувачів публічного порталу державної електронної системи у сфері будівництва.

Єдина державна електронна система у сфері будівництва створюється у співпраці Мінрегіону та Мінцифри за підтримки проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати