29 квітня 2021, 13:52

Затверджено новий перелік суб’єктів нормування у будівництві

Пресслужба Мінрегіону

Уряд оновив перелік центральних органів виконавчої влади, що здійснюють нормування у будівництві щодо окремих типів об’єктів будівництва, що мають галузеву специфіку. Проєкт постанови «Про затвердження переліку суб’єктів нормування у будівництві» було прийнято на засіданні Уряду.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Оскаржувати реєстрацію декларації про початок виконання підготовчих або будівельних робіт треба в суді чи ДАБІ?"

Про це повідомляє пресслужба Мінрегіону.

Згідно з оновленим переліком Мінрегіон здійснює нормування за всіма об’єктами нормування. Інші ЦОВВ, у разі відсутності державних будівельних норм або необхідності конкретизації їхніх вимог, здійснюватимуть нормування у будівництві щодо окремих типів об’єктів будівництва, що мають галузеву специфіку, зокрема це стосується об’єктів енергетики, сільського господарства, інженерно-транспортної інфраструктури тощо.

«Прийняття цієї постанови дозволить забезпечити ефективну роботу центральних органів виконавчої влади щодо оновлення державних та галузевих будівельних норм», – зазначив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Нагадаємо, що Мінрегіоном сформовано план робіт із нормування на 2021 рік, яким передбачено актуалізацію понад 30 державних будівельних норм. Це – майже третина чинних на сьогодні державних будівельних норм. Загалом до 2025 року за умови наявності відповідного щорічного фінансування Міністерство планує повністю оновити державні будівельні норми.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати