15 липня 2020, 16:22

Уряд виділив кошти на підвищення зарплат медикам з 1 вересня

Прес-служба МОЗ України

Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерства охорони здоров’я і виділив кошти на підвищення заробітної плати медичних працівників з 1 вересня 2020 р. Підвищення відбудеться як для лікарів, так і для середнього та молодшого медичного персоналу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Лікар "в законі". Притягнення лікарів до кримінальної відповідальності".

Про це заявив Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов, повідомляє прес-служба МОЗ України.

"Як ви знаєте, 19 червня цього року, з ініціативи МОЗ та на доручення Президента, було прийняте рішення щодо системного підвищення зарплати всім медичним працівникам. Відповідно, зарплата лікаря в середньому зросте на 3,5 тис. грн, середнього медичного персоналу на близько 2,5 тис., а молодшого медичного персоналу - на близько 1250 грн. Сьогодні ми виділили конкретний фінансовий ресурс на оплату праці з 1 вересня. Це системне рішення, щоб рухатися до того, аби зарплата медиків була на високому рівні", - підкреслив пан Степанов. 

За словами очільника відомства, кошти спрямовуватимуться: до закладів охорони здоров’я, що належать до сфери управління МОЗ, через МОЗ; до закладів охорони здоров’я комунальної власності через НСЗУ (так званий "мотиваційний пакет") або структурні підрозділи з питань охорони здоров’я обласних та Київської міської державних адміністрацій.

Нагадаємо, ВРУ прийняла за основу законопроект щодо соцзахисту населення у період карантину.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати