14 травня 2020, 10:29

Уряд схвалив постанову щодо фінансування проектів ГО осіб з інвалідністю

Прес-служба Мінсоцполітики

Уряд схвалив постанову „Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 р. № 183 та від 3 березня 2020 р. № 166 щодо надання фінансової підтримки громадським об’єднанням осіб з інвалідністюˮ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мінекономіки презентувало план зі створення півмільйона робочих місць".

Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

Зазначається, що щоденні палкі дискусії з інститутами громадянського суспільства дозволили знайти консенсус у визначенні напрямків використання бюджетних коштів, передбачених Законом України „Про внесення змін до Закону України „Про Державний бюджет України на 2020 рікˮ.

Так, вперше кошти будуть спрямовані на конкурсний відбір і фінансування проектів громадських організацій осіб з інвалідністю.

Зазначається, що виділено кошти на фінансову підтримку соціально-культурних підрозділів підприємств і організацій невиробничої сфери Українського товариства сліпих та Українського товариства глухих, які надавали послуги для осіб з інвалідністю по зору та слуху на 195 підприємствах і організаціях невиробничої сфери цих товариств.

Також постановою передбачено кошти на інституційну підтримку 20 громадських об’єднань осіб з інвалідністю, що фінансувались у минулому році, які з початку року і до проголошення конкурсу продовжували свою статутну діяльність, зберегли офіси, соціальні об’єкти та робочі місця працівників, зокрема з інвалідністю, та надавали соціальну, правову, економічну підтримку особам з інвалідністю на місцях. Ними укладались договори на оренду офісів, оплату комунальних послуг, користування бухгалтерськими програмами, телефоном, інтернетом тощо.

Нагадаємо, Уряд затвердив перспективні плани ще п'яти областей.

(Для перегляду натисніть на зображення)

IMG-20200513-WA0003

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати