13 травня 2020, 18:26

Мінекономіки презентувало план зі створення півмільйона робочих місць

Прес-служба Мінекономіки

Уряд представив і розпочав реалізацію плану зі створення умов для підвищення зайнятості населення, спрямовану на подолання безробіття внаслідок пандемії.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Кабмін схвалив законопроект про адміністративну процедуру".

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки

Як зазначається, вакансії для 500 тисяч українців пропонуються у 10-ти сферах: будівництво доріг та транспортна інфраструктура, галузь благоустрою, розвиток сільського господарства, оцифрування документів та архівів, заповнення вакансій у повернення працівників на підприємствах мікро та малого бізнесу та фінансова підтримка підприємців для реалізації додаткового рекрутингу,  будівництво інфраструктурних проектів, заповнення вакансій у сфері поштових послуг, лісове господарство (детальніше з програмою можна ознайомитися за посиланням).

“Держава надає як фінансову підтримку безробітним, так і допомагатиме з працевлаштуванням. Разом з іншими міністерствами ми проаналізували ситуацію, в яких секторах є найбільші виклики і в яких галузях реально створити робочі місця. Наше спільне завдання - в  постійному режимі працювати над тим, щоб люди мали можливість знайти собі роботу, яка може бути для них тимчасовою на період карантину, або ж і кар'єрою в майбутньому”, - прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко.

Так, за його словами, багато робочих місць вже створено, але важливо зазначити, що це не одномоментний процес і за один день не може з’явитися 500 тис.вакансій. Так, 216 900 новостворених робочих місць вже профінансовані і не потребують додаткових коштів.

Повідомляється, що створення робочих місць відбувається трьома шляхами: через державні та комунальні підприємства, через створення умов для бізнесу та через державні дотації та субвенції у низці галузей.

Також у прес-службі відомства зазначили, що для моніторингу виконання плану буде створено робочу групу з представників міністерств під керівництвом Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігоря Петрашка.

Нагадаємо, Уряд затвердив перспективні плани ще п'яти областей.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати