20 квітня 2024, 11:16

Україна визначила стратегічні цілі у протимінній діяльності

Пресслужба Мінекономіки

Реалізація Національної стратегії з протимінної діяльності, залучення та координація міжнародної допомоги, забезпечення фінансування та технологічні інновації – стратегічні цілі України у сфері протимінної діяльності. Про це повідомила пресслужба Мінекономіки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "На полігоні випробували легку машину для розмінування MV-4".

Ці питання обговорили 17-18 квітня під час Воркшопу з координації донорів у сфері протимінної діяльності.

"Я дуже вдячна партнерам за підтримку, яку вони надають нашій країні: фінанси, обладнання, експертну допомогу, адвокацію протимінної діяльності на міжнародній арені. Спільно ми вже підготували Національну стратегію, продовжуємо роботу над операційним планом на виконання Стратегії. Ми шукаємо нові можливості, щоб відновити життя на деокупованих територіях та захистити наше цивільне населення. Допомога наших партнерів відіграє важливу роль у нашій здатності ефективно вирішувати ті виклики, які стоять перед нами у сфері протимінної діяльності. Довгострокова співпраця як на стратегічному, так і на тактичному рівнях, є вирішальною для наших спільних успіхів", – зазначила Юлія Свириденко, перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки України.

Як зазначається, спільні скоординовані дії на усіх рівнях і впровадження новітніх технологій та інноваційних рішень дозволять ефективно та безпечно вирішувати виклики у сфері протимінної діяльності.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати