06 квітня 2024, 12:30

На полігоні випробували легку машину для розмінування MV-4

Пресслужба Мінекономіки

На полігоні випробували легку машину розмінування DOK-ING MV-4, зібрану і частково локалізовану в Україні. Про це повідомила пресслужба Мінекономіки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Міжнародні партнери виділили понад $700 млн на проєкти в гуманітарному розмінуванні України".

Вперше випробування проводились відповідно до розробленого Мінекономіки України та затвердженого Урядом експериментального проєкту щодо здійснення обов’язкової сертифікації механізованих засобів розмінування (постанова №271).

Як зазначається, MV-4 пройшла випробування на трьох типах ґрунтів (пісок, гравій, чорнозем), ділянках із густою рослинністю, а також випробування на живучість – серію підривів близько 600 грамів у тротиловому еквіваленті. Після випробувань буде проведена процедура сертифікації.

У міністерстві розповіли, що крупновузлову збірку машини розмінування MV-4 здійснює українське підприємство А3tech, яке співпрацює із хорватською фірмою-виробником DOK-ING із 2020 року. Частка локалізації в машині, яка проходила випробування, склала 15%. До кінця року виробники планують довести рівень локалізації до 25-30%.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати