05 лютого 2021, 18:01

Учні зможуть обирати вид оцінювання своїх результатів навчання: подано закнопроект

Верховні Раді України подано на ознайомлення проєкт Закону № 5014 від 04.02.2021 про внесення змін до Розділу ІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)" щодо окремих питань завершення 2020/2021 навчального року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Продаж майна в іпотеці та виконавчому провадженні: прийнято за основу законопроект".

У пояснювальній записці автори законопроекту зазначають, що метою і завданням прийняття акта є мінімізація ризиків захворювання на коронавірусну хворобу (COVID-19) під час оцінювання результатів навчання учнів (студентів), які завершують здобуття повної загальної середньої освіти, та уможливлення отримання ними в установленому законодавством порядку документів про здобуття повної загальної середньої освіти.

Саме тому проєкт Закону передбачає надання учням (студентам), які завершують здобуття повної загальної середньої освіти, права вибору виду оцінювання їхніх результатів навчання – шляхом річного оцінювання, або державної підсумкової атестації, або державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Нагадаємо, АМКУ розглядатиме скарги у сфері публічних закупівель.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати