05 лютого 2021, 12:30

АМКУ розглядатиме скарги у сфері публічних закупівель

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада прийняла Закон 3132 щодо вдосконалення системи органів Антимонопольного комітету. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Вибори керівників ВНЗ проводитимуть у два тури: прийнято закон".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Закон передбачає вдосконалення роботи Антимонопольного комітету України як органу оскарження.

Проектом передбачається утворити в АМКУ Комісію з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель у складі не менше трьох уповноважених, яких призначати у порядку, передбаченому для призначення державних уповноважених АМКУ.

Зокрема, Закон України "Про Антимонопольний комітет України" доповнено статтею 61, якою Антимонопольному комітету як органу оскарження у сфері публічних закупівель надано повноваження:

  • утворювати Комісію (комісії) з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель;
  • визначати кількість комісій з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель;
  • затверджувати та оприлюднювати узагальнену практику розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель; затверджувати та оприлюднювати Регламент роботи Комісії з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель;
  • затверджувати та оприлюднювати методичні рекомендації для Комісії з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель щодо специфіки розгляду комісіями скарг.

Також передбачається утворити в АМКУ Комісію з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель у складі не менше трьох уповноважених, яких призначати у порядку, передбаченому для призначення державних уповноважених АМКУ.

Кількість уповноважених з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель становить десять осіб.

Строк повноважень уповноваженого з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель становить сім років. Особа не може бути призначена на посаду уповноваженого з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель більше ніж на два строки підряд.

Нагадаємо, Рада ухвалила закон про переведення трудових книжок в е-форму.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати