04 травня 2020, 14:48

Учасники, які проживають в іншій області зможуть змінити місце складання ЗНО

Прес-служба МОН

З 6 до 18 травня можна буде змінити вказане під час реєстрації для участі в ЗНО місце його складання. Таку можливість надає Міністерство освіти і науки учасникам, місце проживання та заклад освіти яких знаходяться в різних областях, або ж на відстані понад 150 кілометрів одне від одного. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "МОН: реєстрацію на ЄВІ та ЄФВВ перенесено".

Відповідний лист Міністерство освіти і науки надіслало керівникам закладів освіти, зазначає прес-служба МОН.

"Учні шкіл-інтернатів, закладів професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти, які на час карантину поїхали додому в іншу область або на велику відстань від свого закладу освіти, можуть мати незручності з доїздом до населеного пункту, вказаного ними раніше під час реєстрації. Тому ми даємо їм можливість скласти тестування в найближчому до них пункті проведення ЗНО", – зазначила в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Зазначається, що нове місце складання ЗНО може бути в населеному пункті, який максимально наближений до місця проживання або перебування учасників. Змінити місце складання ЗНО учасники можуть, звернувшись до керівника свого закладу освіти та вказавши місце свого перебування у час проходження сесії ЗНО. Керівники закладів освіти зі свого боку мають внести зміни до реєстраційних даних.

Так, докладна інформація щодо процедури зміни місця складання ЗНО розміщена в "Кабінеті керівника закладу освіти" на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Нагадаємо, МОН запустило інфоресурс про ключові зміни в освіті, впроваджені через карантин.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати