15 квітня 2020, 17:39

МОН запустило інфоресурс про ключові зміни в освіті, впроваджені через карантин

Прес-служба МОН

Міністерство освіти і науки запустило інформаційний ресурс про ключові зміни в освіті, впроваджені через карантин.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд запровадив дзеркальні заходи до країн, які обмежують українських перевізників".

Про це повідомляє прес-служба МОН.

"З початку карантину МОН ухвалило багато управлінських рішень, щоб адаптувати освітні процеси до його умов. Відтепер з ключовою інформацією щодо основних змін можна ознайомитись на окремому інфоресурсі. А детально про ці зміни, як і раніше, можна дізнатись на сайті МОН", – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Зазначається, що інфоресурс містить ключову інформацію про зміни в роботі дитячих садків, шкіл, закладів ПТО, університетів та коледжів. Зокрема, тут розміщено актуальну інформацію про завершення навчального року в школах, цьогорічне ЗНО та вступну кампанію.

Сайт також містить корисну інформацію для педагогів – щодо режиму роботи, зарплат, відпустки, атестації, заповнення класних журналів, інструментів для дистанційного навчання тощо. На інфоресурсі також зібрано контакти установ і служб, які стануть у пригоді, якщо потрібно буде уточнити інформацію.

У МОН додали, що у разі змін режиму карантину або ухвалення через нього нових рішень у системі освіти інформація на сайті оновлюватиметься.

Ознайомитися з інформаційним ресурсом можна за посиланням

Нагадаємо, призов на строкову військову службу перенесено на травень-липень.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати