26 березня 2020, 14:25

В Раді пропонують зарплату народних депутатів перерахувати на боротьбу з COVID-19

У Верховній Раді України зареєстровано проект Постанови у № 3256 від 23.03.2020 р. «Про спрямування заробітної  плати народних депутатів України та виплат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень на заходи щодо подолання, запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "На час карантину процесуальні строки та позовну давність можуть подовжити".

Так, проектом постанови пропонується заробітну  плату народних депутатів України та виплати, пов'язані з виконанням депутатських повноважень спрямовувати на закупівлю (з подальшою передачею до лікарень) медичних засобів, виробів, обладнання, у тому числі на закупівлю якісних і надійних засобів індивідуального захисту медпрацівників (респіраторів, масок, рукавичок, костюмів і халатів, захисних окулярів), а також на придбання діагностичних тест-систем для виявлення коронавірусу COVID-19, апаратів штучної вентиляції легень, кардіомоніторів, газових аналізаторів, кисневих концентраторів, дезінфікуючих засобів та медикаментів, тощо.

Прийняття проекту Постанови забезпечить належні умови для боротьби з епідемією коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні та сприятиме раціональному в умовах пандемії, використанню  коштів, пов’язаних з діяльністю народних депутатів України

Нагадаємо, в Раді хочуть спростити отримання документів про підтвердження форс-мажорних обставин.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати