26 березня 2020, 11:19

В Раді хочуть спростити отримання документів про підтвердження форс-мажорних обставин

У Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону № 3234 від 18.03.2020р. «Про заходи на період установлення на території України карантину».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Раді пропонують заборонити повертати банки колишнім власникам".

Так, законопроектом пропонується встановлення мораторію на нарахування пені та штрафів на основну суму заборгованості по кредитним зобов’язанням, громадянам України, місце проживання яких знаходиться на території встановлення карантину.

Також передбачається тимчасове обмеження щодо здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності  у період та на території встановлення карантину.  

Крім того, у зв’язку з ситуацією яка виникла на території України існують проблеми з проведенням реєстраційних дій щодо зміни місцезнаходження юридичних осіб та місця проживання фізичних осіб-підприємців, законопроектом пропонується законодавче врегулювання зазначеного вище питання, а також автоматичне подовження дії документів дозвільного характеру виданих суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльності на території встановлення карантину.

Зазначається також, що законопроектом передбачається спрощена процедура отримання документів щодо підтвердження форс-мажорних обставин.

Прийняття вказаного законопроекту допоможе не допустити значного погіршення соціально-економічного становища суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на території встановлення карантину та осіб, які проживають на цих територіях, зупинити явища суцільної кризи у господарському секторі та сприятиме стабілізації загальної ситуації у регіонах встановлення карантину.

 Нагадаємо, у Раді пропонують підвищити рівень соцзабезпечення молоді.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати