04 березня 2020, 14:38

У Раді хочуть внести зміни до КПК щодо виплати винагороди викривачу

У Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону №3127 від 26.02.2020 р. "Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо питання про виплату винагороди викривачу)".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Постанова про звільнення Генпрокурора: аналіз подій від експертів ЦППР".

Проект Закону розроблено з метою виключення прогалин у законодавстві щодо механізму призначення винагороди викривачу із збереженням конфіденційності його особи.

Так, законопроектом пропонується введення нового механізму щодо призначення винагороди викривачу, який використовує право на конфіденційність та анонімність. Передбачено, що винагорода викривача буде вказуватися в ухвалі суду, яка ухвалюватиметься одночасно з вироком суду. Дана ухвала буде містити реальні дані про особу викривача, що надасть можливості Державній казначейській службі України здійснити перерахування винагороди викривачу.

Також з метою збереження конфіденційності викривача дані ухвали не будуть приєднуватися до матеріалів справи, а зберігатимуться окремо в суді, який ухвалив таке рішення.

Нагадаємо, Раді рекомендують прийняти законопроект про зміни про нацбезпеку України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати