04 березня 2020, 11:51

Раді рекомендують прийняти законопроект про зміни про нацбезпеку України

Інформаційне управління Апарату ВРУ

4 березня відбулося засідання Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Постанова про звільнення Генпрокурора: аналіз подій від експертів ЦППР".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Так, члени Комітету переглянули рішення Комітету від 5 лютого 2020 р. щодо законопроекту про внесення змін до розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про національну безпеку України" щодо набрання чинності положеннями стосовно Головнокомандувача Збройних Сил України, Генерального штабу Збройних Сил України, видів і окремих родів військ (сил) №3015 з огляду на необхідність внести деякі корективи до його змісту.

Цілями та завданнями Проекту Закону є невідкладне здійснення у ЗСУ організаційних заходів, спрямованих на трансформацію органів військового управління всіх рівнів, а також запровадження окремих посад Головнокомандувача ЗСУ та начальника Генерального штабу ЗСУ.

Розглянувши законопроект, народні депутати прийняли рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти його за основу та в цілому, замінивши слова і цифри "з 1 березня 2020 року" словами і цифрами "з 27 березня 2020 року".

Нагадаємо, опубліковано заяву Олексія Гончарука про відставку.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати